Jaunieji žolės riedulininkai Širvintose kovojo dėl nugalėtojų titulo

Širvintų sporto centro salėje kovo 8 d. vyko 2017/2018 m. Lietuvos vaikų žolės riedulio lygos Pietų zonos mergaičių (4 komandos) ir berniukų (7 komandos) U-12 (2005 gim. m. ir jaunesnių) uždarųjų patalpų I etapo III serijos varžybos. Varžybose puikiai pasirodė Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos jaunieji žolės riedulininkai, treniruojami Vytauto Vilipo, kurie 3 serijų varžybose pasiekė 8 pergales bei 1 lygiąsias su Vilniaus SM „Tauras-Trakų Vokės gimnazija“ 4:4 ir paskutinėse rungtynėse po atkaklios kovos patyrė pirmąjį pralaimėjimą 8:9 prieš Širvintų SC-1 komandą.

Susumavus visų 3 serijų rungtynių rezultatus, pirmoji vieta ir 18 reitingo taškų atiteko Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos komandai. Širvintų SC-1 komandos sąskaitoje – 17 reitingo taškų ir antroji vieta. Trečioje vietoje liko Vilniaus SM  „Tauras-Trakų Vokės gimnazija“ – 13 reitingo taškų.

Pradedančiųjų grupėje, susumavus visų 3 serijų varžybų rezultatus, ketvirtąją vietą užėmė Vilniaus SM „Tauras-Pietų žvaigždė“ – 9 tšk., penkti – Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos antroji komanda – 8 tšk., šešti – Širvintų SC-2 – 3 tšk. ir septinti – Kauno „Veršvai“ – 2 tšk.

Finaliniame ture visas pergales iškovojo Vilniaus r. sav. SM-2 komanda – jie 4:3 įveikė vilniečius, 8:2 Kauną ir 10:3 Širvintiškius. Komandos treneris Tomas Kušlevič.

Komandos nugalėtojos ir prizininkės buvo apdovanotos taurėmis ir medaliais. Geriausi komandų žaidėjai – asmeniniais prizais. Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos komandoje apdovanotas Andžej Burkot.

sporto mokyklos žolės riedulio treneris

Vytautas Vilipas