Po metų pertraukos – ir vėl čempionai!

Po praeitų metų nusivylimo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtiniai padarė išvadas ir šiais metais vėl tapo uždarų patalpų žolės riedulio B diviziono čempionais!

Kaip ir praeitais metais čempionatas prasidėjo sunkiai ir jau pirmajame rate buvo pralaimėta Vilniaus komandai, bet likusius susitikimus Vilniaus rajono riedulininkai puikiai sužaidė ir, pademonstravus gerą žaidimą, neleido vilniečiams atitrūkti ir lemiamose rungtynėse po labai atkaklios kovos nugalėjo juos 6:5 ir tapo Lietuvos uždarų patalpų B diviziono čempionais!

Šiame čempionate Vilniaus rajono atstovai pirmame susitikime turėjo vargo su praeitų metų nugalėtojais – Šiaulių komanda ir įveikė juos rezultatu 8:7 tik per paskutines rungtynių sekundes, tačiau antras tarpusavio rungtynes sutriuškino šiauliečius net 18:2.

Su Kauno ekipa sporto mokyklos auklėtiniai vargų  neturėjo visą čempionatą ir įveikė juos rezultatais 7:2 ir 6:1.

Su trečią vietą užėmusia Širvintų komanda pirmos rungtynės baigėsi Vilniaus rajono komandos pergale 6:2, o antras susitikimas sužaidė lygiosiomis 5:5.

Geriausiu turnyro žaidėju tapo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtinis Karolis Donculas. Vilniaus rajono komandoje žaidė: Ernestas Daukševičius, Denis Jastrebov, Gabrielius Paškelis, Artur Martynenko, Elvin Bogdzevič ir treneris Tomas Kušlevič. Komandą pastiprino dar 4 buvę sporto mokyklos auklėtiniai.

sporto mokyklos žolės riedulio treneris
Tomas Kušlevič