Vilniaus rajono sportininkai užėmė 3 vietą Lietuvoje

Balandžio 21-22 Šalčininkuose vyko Lietuvos 2006 m. ir jaun. stalo teniso čempionatas, kuriame dalyvavo ir stalo tenisininkai iš Vilniau rajono.

Finaliniame etape dalyvavo 10 komandų. Grupės varžybose Vilniaus rajono mergaičių komanda laimėjo prieš Šalčininkų komandą 3:0, prieš Šilutė 3:0, prieš Alytų 3:0 ir pralaimėjo Panevėžio komandai 2:3 bei pateko į finalinį ketvirtuką kur pralaimėjo Vilniaus komandai 2:3, ir dėl trečios vietos laimėjo prieš Kauną 3:1. Vilniaus rajonui atstovavo: Diana Tabunova, Agnieška Rackevič, Jorūnė Kožemiakinaitė, Gabija Abaravičiūtė. Berniukų komanda irgi užėmė aukštą 6 vietą.

Asmeninėse varžybose Gabija Abaravičiūtė tapo Lietuvos čempionė. Diana Tabunova užėmė 10 vietą, Agnieška Rackevič 14 vietą. Berniukų tarpe Dominik Pščolovski užėmė 9 vietą, Ernest Urbanovič 10 vietą.