Na posiedzeniu Rady uhonorowani sportowcy rejonu wileńskiego

25 kwietnia na posiedzeniu Rady Samorządu Rejonu Wileńskiego byli odznaczeni oraz otrzymali nagrody medycy, strażacy oraz sportowcy rejonu wileńskiego.

Za wysokie osiągnięcia w poszczególnych dyscyplinach sportowych, prezentację Rejonu Wileńskiego na zawodach republikańskich oraz międzynarodowych, propagowaniu zdrowego trybu życia oraz sportu listy dziękczynne otrzymali sportowcy rejonu wileńskiego, reprezentujące różne dyscypliny sportowe:

Biathlon i narciarstwo.

Młodociani sportowcy: Wiktoria Romanowa, Nikita Romanow, Romuald Aleksandrow, Marek Griniuk, Daniel Jackiewicz, Sara Urumowa, Kamila Jakubauskaitie.

Dorośli sportowcy i trenerzy: Marian Kaczanowski, Radosław Aleksandrow.

Dorośli sportowcy: Karol Dąbrowski, Jadwiga Juniewicz, Romuald Norejka, Karolina Banel.

Siatkówka.

Młodociani sportowcy: Justyna Kułbaczewskaja, Ksienija Pawlik.

Hokej na trawie.

Młodociani sportowcy: Rafał Stankiewicz, Andrzej Burkot, Jakub Waliuszkiewicz, Andrius Podolski, Artur Martynienko, Denis Jastriebow, Karolis Doncułas.

Trenerzy: Witautas Wilipas, Tomas Kuszlewicz.

Lekka atletyka.

Młodociani sportowcy: Dariusz Zabeło, Grzegorz Siemaszko.

Tenis stołowy.

Młodociani sportowcy: Diana Tabunowa.

Strzelectwo.

Młodociani sportowcy: Karolina Gornatkiewicz.

Pozdrawiamy!

Dyrektor Szkoły Sportowej