Rudaminoje vyko Vilniaus rajono žolės riedulio čempionatas

Rudaminos „Ryto“ gimnazijos sporto salėje gegužės 17 d. buvo surengtas 2018 m. Vilniaus rajono grindų riedulio čempionatas. Jame dalyvavo jau patirties turinčios Rudaminos „Ryto“  ir F. Ruščico gimnazijų (abi komandas treniruoja V. Vilipas) ir Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos riedulininkai (treneris S. Barevičius). Taip pat prie jų prisijungė šios sporto šakos pradininkai Nemėžio Šv. Rapolo Kalinausko gimnazijos (treneris M. Voitkevič) ir Mostiškių mokyklos – daugiafunkcio centro (trenerė R. Kozlovska) komandos.

Varžybų pradžioje visus žaidėjus su taisyklėmis  supažindino nacionalinės kategorijos teisėjas Jurijus Jakubovskij, su juo kartu teisėjavo nacionalinės kategorijos teisėjas Kęstutis Mikutis. Pirmose rungtynėse susitiko Nemėžio ir Mostiškių komandos. Po atkaklios kovos 3:1 pergalę šventė Mostiškių riedulininkai. Jiems įvarčius pelnė: D. Gulbicki (2), T. Gilbicki (1), atsakomą įvartį pelnė Nemėžio atstovas B. Voinilo. Antrose rungtynėse tarp Mostiškių ir Rudaminos „Ryto“ gimnazijos sportininkų sprendėsi, kas pateks į finalą. Tai buvo išties atkakli kova, kurią minimalia persvara 3:2 laimėjo debiutantai Mostiškių mokyklos – daugiafunkcio centro sportininkai. Mostiškių komandoje įvarčiais pasižymėjo: D. Gulbicki (2), T. Gulbicki (1). „Ryto“ gretose 2 įvarčius pelnė D. Žemoit.

Antrame pusfinalyje susitiko Marijampolio ir Rudaminos F. Ruščico komandos. Jas rezultatu 6:3 laimėjo rudaminiečiai. Marijampolio komandoje 2 įvarčius pelnė L. Kaziukevičius, 1 įvartį J. Andriuškevičius. Rudaminiečių komandoje 4 įvarčius pelnė A. Burkot, 2 E. Saldiun. Dėl 3 vietos susitiko Marijampolio ir Rudaminos „Ryto“ gimnazijų komandos. Rezultatu 5:2 pergalę šventė Marijampolio M. Lukšienės gimnazistai. Įvarčius pelnė: L. Kaziukevičius (4), J. Andriuškevičius (1), Rudaminiečių gretose pasižymėjo D. Jurgo.

Finale susitiko F. Ruščico ir Mostiškių mokiniai, čia nuo pačių pirmų minučių pranašumą įgijo ir čempioniškai žaidė rudaminiečiai – jie savo varžovus įveikė rezultatu 12:2 ir pelnytai tapo rajono čempionais. Įvarčius nugalėtojams pelnė: po 4 A. Burkot ir E. Saldiun, 3 R. Stankevič ir 1 K. Žavoronok). Mostiškių komandoje pasižymėjo T. Simonovič ir R. Sumbaras.

Komandos apdovanotos taurėmis, žaidėjai prizininkai – medaliais, kuriuos įsteigė Vilniaus rajono savivaldybė. Apdovanojimus įteikė grindų riedulio federacijos prezidentas Arvydas Ilgevičius ir vyr. teisėjas Vytautas Vilipas. Geriausi kiekvienos komandos žaidėjai apdovanoti taurėmis, kurias įsteigė Lietuvos grindų riedulio federacija: B. Voinilo (Nemėžis), D. Žemoit („Ryto“ gimn.), A. Čižaitė (Marijampolio), D. Gulbicki (Mostiškės), R. Stankevič (F. Ruščico gimn.). Rezultatyviausias viso turnyro žaidėjas pripažintas A. Burkot (F. Ruščico gimn.).

sporto mokyklos žolės riedulio treneris
Vytautas Vilipas