Vilniaus rajono mokinių (vaikinų) Hockey5s U-16 komanda – Lietuvos čempionė

Penktadienį Širvintų sporto centro aikštyne finišavo 2018 metų Lietuvos mokinių (vaikinų) Hockey 5s U-16 žolės riedulio pirmenybės, kuriose labai gerai pasirodė treniruojami Vytauto Vilipo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtiniai iš Rudaminos, iškovoję aukso medalius.

Kelionė į Širvintas vyko su nuotykiais. Pakeliui prie Avižienių sugedo trenerio V. Vilipo automobilis, kuriuo sportininkai vyko į varžybas. Iškilo problema dėl nuvykimo į Širvintas. Su pagalba atskubėjo sporto mokyklos tinklinio treneris Valdemaras Šumskas, kuris paskolino savo 7 vietų automobilį, ir žolės riedulininkai nuskubėjo į varžybas.

Pirmose rungtynėse sporto mokyklos auklėtiniai 6:4 nugalėjo Vilniaus „Žuvėdra – Tauras“ komandą. Antrame susitikime rezultatu 10:0 įveikė širvintiškius. Vilniaus rajono žolės riedulininkai paskutinius du turus žengė be pralaimėjimų, į varžovų vartus įmušę 26 įvarčius o praleidę tik 8. Komandoje rezultatyviausiai žaidė Rafal Stankevič, Andžej Burkot ir Lešek Litvin, vartus patikimai saugojo Andrius Podolskij. Komandoje dar žaidė ginėjai Gabrielius Paškelis, Karol Žavoronok, Dominik Žemoit.

2019 metais Bulgarijoje vyks Hockey5s U-16 Europos čempionatas, tad realu tikėtis, kad Lietuvos rinktinės pagrindą sudarys Vilniaus rajono jaunieji žolės riedulininkai.

Sporto mokyklos žolės riedulio treneris

Vytautas Vilipas