Vilniaus žolės riedulininkai dalyvavo Olimpinės dienos renginyje

Šeštadienio rytą Aukštaitijos sostine tituluojamame Panevėžyje duotas startas Olimpinei dienai. 29-ą kartą Lietuvoje vykstanti šventė prasidėjo tradicine Olimpinio deglo nešimo ir aukuro įžiebimo ceremonija. Deglo kelione Panevėžio gatvėmis pasirūpino miesto sporto legendos kartu su olimpiečiais, o atvykus prie pagrindinės scenos jį iš treko dviratininkės Simonos Krupeckaitės perėmė ir olimpinį aukurą įžiebė renginio globėjas Lietuvos Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis. „Šiandien iš susirinkusios žmonių minios matome, kad sportas vienija, lietuviai myli sportą įvairiomis prasmėmis. Vieni patys sportuoja, kiti žiūri, dalyvauja, palaiko. Norėčiau palinkėti, kad tokia, jau tradicija patapusi, diena būtų ir toliau visus Lietuvos žmones vienijančia švente“,- sakė premjeras S. Skvernelis,

Varžybinę išvyką į olimpinę dieną organizavo Lietuvos žolės riedulio federacija ir pravedė Lietuvos vaikų žolės riedulio lygos (berniukų ir mergaičių) U-12 (2006 m. ir jaunesn.) Olimpinės dienos varžybos. Jose dalyvavo 8 berniukų ir 7 mergaičių komandos. Mūsų rajonui atstovavo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos žolės riedulininkų mišri berniukų ir mergaičių komanda, kuri grįžo su sidabro medaliais. Varžybos vyko olimpine sistema. Mūsų rajono žolės riedulininkai laimėję 3:1 prieš Kauno „Veršviai-Tauras“, žaidė pusfinalyje ir čia 3:1 šventė pergalę prieš Širvintų SC komandą ir papuolė į finalą. Finale susitiko su Šiaulių SM „Klevas 1“ komanda, kuri triuškino visus varžovus (žaidė vien berniukai) ir buvo pralaimėta 0:5. Vilniaus rajono sporto mokyklos komanda apdovanota taure už antrą vietą, žaidėjai sidabro medaliais. Geriausiu žaidėju pripažintas Gabrielius Duduc.

Visi olimpinės dienos dalyviai apdovanoti olimpiniais marškinėliais. Vilniaus rajono riedulininkai prabėgo Olimpinę mylią, dalyvavo „Impuls“ mankštoje, išbandė kitas sporto šakas. Varžybose sėkmingai teisėjavo sporto mokyklos auklėtinai Rafal Stankevič ir Andžej Burkot.

Sporto mokyklos žolės riedulio treneris
Vytautas Vilipas