Diana Tabunova tarptautinio stalo teniso turnyro nugalėtoja

Birželio 16-22 d. Šalčininkuose vyko tarptautinė stalo teniso stovykla „Šalčia“ 2018.

Stovykloje dalyvavo 85 vaikai iš 4 šalių: Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos ir Rusijos. Šitoje stovykloje dalyvavo ir stalo tenisininkai iš Mickūnų, Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtiniai.

Vaikai 2 kartus į dieną turėjo treniruotes su kitų šalių treneriais. 2 kartus į dieną galėjo lankytis baseine, vakare turėjo labai daug visokių žaidimų, užsiėmimų.

Stovyklos pabaigoje vyko turnyras, kuriame puikiai pasirodė stalo tenisininkai iš Mickūnų.

2008 gim. m. ir jaunesnių grupėje – Diana Tabunova laimėjo prieš visus savo varžovus 3:0 ir tapo turnyro nugalėtoja. Puikiai pasirodė šitoje grupėje ir Agnieška Rackevič, kuri užėmė aukštą 5 vietą. Berniukų grupėje 2008 gim. m. ir jaun. puikiai pasirodė Nazarij Hrabar, kuris užėmė 2 vietą, pralaimėjęs tik sportininkui iš Baltarusijos. 2006-2007 gim. m. grupėje Edvin Prystavko užėmė 7 vietą, o Ernest Urbanovič 9 vietą. 2003-2005 gim. m.  grupėje Lukaš Suboč užėmė 13 vietą.

Birželio 22 d. sportininkai grįžo iš stovyklos, o jau 23 d. išvažiuoja į varžybas į Lenkiją   (miestas – Lomža).

Tikimes ir ten neblogų rezultatų ir linkime sėkmės.

sporto mokyklos treneris Markas Vaitonis