Sėkmingas Vilniaus rajono biatlonininkų startas Lietuvos moksleivių sporto asociacijos taurės biatlono varžybose Nemenčinėje

Liepos 31 d. Nemenčinėje vyko  Lietuvos mokinių sporto asociacijos biatlono taurės sprinto varžybos, kuriose sėkmingai pasirodė Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtiniai, iškovodami daugiausiai medalių.

Iš pradžių sportininkai varžėsi šaudymo rungtyje 10×10 šūvių ir greito šaudymo porose atkrintamosios varžybos. Šaudymo varžybose trečią vietą užėmė Viktorija Romanova, o greito šaudymo varžybose Sara Urumova tik finale nusileido Anykščių atstovui.

Pagrindinėse sprinto kroso varžybose su šaudymu gulint ir stovint Vilniaus rajono atstovai iškovojo 7 taures, iš kurių 3 už pirmą vietą. Ignalinos atstovai iškovojo 5 taures. Po tris atiteko Vilniaus ir Anykščių atstovams. Viktoria Romanova ir Kamilė Jakubauskaitė mergaičių 2002-2003 gim. m. grupėje startavo 2,4 km distancijoje su šaudymu gulint + stovint, kur už kiekvieną nepataikytą šūvį turėjo įveikti 70 m baudos ratą. Viktorija pirmame šaudyme gulint suklydo kartą ir pirmavo. Antrame šaudyme stovint suklydo 3 kartus ir į paskutinį ratą išbėgo pirma su sekundės persvara. Paskutinius 800 m nubėgo greitai ir nugalėjo su rezultatu 15 min. 40 sek. Viktorija Romanova iškovojo taurę už 1 vietą. Kamilė Jakubauskaitė  šaudykloje suklydo devynis kartus, bet distancijoje buvo greita ir užėmė 3 vietą su rezultatu 16 min. 07 sek.

Vaikinų grupėje Marek Griniuk šaudyme gulint suklydo 4 kartus stovint vieną kartą ir finišavo antras, atsilikęs nuo ignaliniečio vos 10 sek. Marek Griniuk 3 km įveikė per 14 min. 36 sek. ir iškovojo taurę už antrą vietą. Sara Urumova mergaičių 1999-2001 gim. m. grupėje irgi varžėsi 3 km distancijoje. Sara šaudykloje suklydo 6 kartus ir finišavo 2 vietoje, nubėgusi distanciją per 19 min.44 sek. Romualdas Aleksandrovas ir Nikita Romanov varžėsi 3,4 km distancijoje. Romualdas šaudyme gulomis suklydo 4, stovint 3 kartus, bet distanciją įveikė greitai ir užėmė antrą vietą su rezultatu 19 min. 31 sek.

Nikita Romanov šaudyme gulint ir stovint suklydo po kartą, bet dėl sveikatos problemų distancijoje buvo ne itin greitas ir finišavo 4 vietoje.

Jauniausi varžybų dalyviai 2006 m. gim. ir jaunesni varžėsi 1,8 km distancijoje su šaudymu du kartus gulint nuo atramos į taikinius stovint. Greičiausia distancijoje buvo nemenčinietė Silvija Karavackaitė pataikiusi į visus 10 taikinius, 1,8 km įveikė per 9 min.18 sek. Startavusi be konkurencijos Kornelija Karavackaitė pasiekė antrą laiką, 11 min. 25 sek. Radoslav Pilat tapo nugalėtoju vaikinu grupėje su rezultatu 9 min. 37 sek.

Varžybų nugalėtojus ir prizininkus Lietuvos mokinių sporto asociacijos taurėmis apdovanojo Vilniaus rajono vicemeras Robert Komarovski ir Lietuvos biatlono federacijos prezidentas Arūnas Daugirdas.

Sveikiname mūsų sportininkus ir linkime sėkmės.