Vilniaus rajono grindų riedulininkės pasipuošė sidabro medaliais

Š. m. rugsėjo 22 d. Molėtuose vyko 2018 m. Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynių grindų riedulio merginų finalinės varžybos. Finalinėse varžybose varžėsi  Utenos, Molėtų, Ignalinos, Kelmės, Širvintų ir Vilniaus rajono rinktinės.

Puikiai pasirodė Vilniaus rajono jaunosios riedulininkių komanda, sudaryta iš Marijampolio Meilės Lukšienės, Rudaminos „Ryto” ir Rudaminos F. Ruščico gimnazijų žaidėjų, kurias treniruoja ir varžyboms paruošė kūno kultūros mokytojai – metodininkai Saulius Barevičius ir Vytautas Vilipas. Merginos 2-0 įveikė Utenos sportininkes, o įvarčius mūsų komandai pelnė Agnieška Ceškel ir Aistė Čižaitė. Su rezultatu 1-0 Vilniaus rajono atstovės šventė pergalę prieš Kelmės sportininkes. Įvartį pelnė Aistė Čižaitė. Pogrupyje mūsų komanda užėmė 1 vietą ir dėl nugalėtojo vardo kovojo su Ignalinos jaunosiomis žaidėjomis. Finale atkakli kova vyko visų rungtynių metu ir tik antro kėlinio antroje pusėje padaryta maža klaida lėmė, kad čempionėmis tapo ignalinietės, o sidabro prizininkėmis ir Lietuvos vicečempionėmis tapo Vilniaus rajono sportininkės. Trečią vietą užėmė Širvintų atstovės, mažajame finale įveikusios Kelmės riedulininkes. Vicečempionių komandoje žaidė: Rudaminos F. Ruščico gimnazijos mokinės Kamila Mackevič, Elžbieta Zinkevič, Rudaminos „Ryto“ gimnazijos mokinės Dominyka Jurgo, Julija Korsakaitė ir Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos mokinės  Agnieška Ulevič, Katalina Baranovskytė, Sniežana Blaževič, Aistė Čižaitė, Karina Elžbieta Filistinovič, Andrėja Baranovskytė, Agnieška Ceškel.

Geriausia turnyro vartininke pripažinta Sniežana Blaževič. Geriausia rajono žaidėja – Aistė Čižaitė.

Sporto mokyklos žolės riedulio treneris
Vytautas Vilipas