Širvintose vyko Lietuvos dvylikamečių žolės riedulio varžybos

Širvintų sporto centro dirbtinės dangos aikštėje vyko Lietuvos vaikų žolės riedulio lygos U-12 berniukų, gimusių 2006 m. ir jaunesnių, Pietų zonos I etapo III serijos varžybos. Dėl patekimo į finalines varžybas rungtyniavo jaunieji riedulininkai iš Vilniaus, Kauno, Vilniaus rajono ir Širvintų.

Susumavus visų 3 serijų varžybų rezultatus pirmąją vietą bendroje įskaitoje laimėjo Širvintų SC su 15 reitingo taškų. Antrąją vietą užėmė Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos I-oji komanda – 14 tšk., o trečiąją – Vilniaus SM „Tauras-Pietų žvaigždė“ – 13 tšk., ketvirtąją – Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos II-oji komanda – 12 tšk., penktąją–Kauno „Tauras-Veršvai“ – 6 tšk. Širvintų SM-2 ir Rudaminos ,,Ryto“-F. Ruščico komandos surinko po 2 tšk.

Varžybų uždarymo metu nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis ir medaliais. Geriausieji komandų žaidėjai – prizais. Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos I-osios komandos nariui Gabrieliui Duduciui atiteko geriausiojo žaidėjo prizas, o Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos II-osios komandos narys Gabriel Komarovski pripažintas geriausiu vartininku.

Spalio 3 d. Vilniuje finalinėse rungtynėse žais 4 pajėgiausios Pietų ir 2 Šiaurės zonų komandos.

Sporto mokyklos žolės riedulio treneris
Vytautas Vilipas