Trys Vilniaus rajono atstovu medaliai Latvijos biatlono čempionate

Rugsėjo 28 d. Predi biatlono centre Aluksnėje vyko Latvijos biatlono čempionatas, kuriame gerai startavo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos biatlonininkai, iškovodami medalius.

Biatlonininkai varžėsi individualioje rungtyje su šaudymu gulint + stovint + gulint + stovint, kur už netaiklų šūvį prie distancijos įveikimo laiko buvo pridedama po 40 baudos  sekundžių. Geriausiai sekėsi Viktorijai Romanovai mergaičių 2002-2003 gim. m. grupėje 7,2 km distancijoje. Viktorija pirmame šaudyme pataikė į visus penkis taikinius ir pirmavo. Antrame šaudyme stovint irgi buvo taikli ir toliau pirmavo. Paskutiniame šaudyme gulint visi penki šūviai pataikė į taikinius ir Viktorija greitai įveikusi paskutinį 1,8 km ratą finišavo pirma. Viktorija Romanova 7,2 km distanciją įveikė per 26 min. 41 sek. ir iškovojo Latvijos biatlono čempionato aukso medalį. Viktorija buvo vienintelė biatlonininkė pataikiusi į visus taikinius. Sara Urumova  mergaičių 2001-2000 gim. m. grupėje turėjo įveikti 9 km distanciją. Sara šaudyme gulint suklydo du kartus ir važiavo 2 vietoje, šaudyme stovint suklydo du kartus ir buvo 3 vietoje. Trečiame šaudyme gulint suklydo kartą ir pakilo į antrą vietą. Paskutiniame šaudyme stovint prašovė 3 kartus, greitai įveikė paskutinį 1,8 km finišo ratą ir užėmė 3 vietą su rezultatu 37 min. 50 sek. Sara Urumova pasidabino Latvijos biatlono čempionato bronzos medaliu. Romualdas Aleksandrovas varžėsi 12,5 km distancijoje. Romualdas šaudyme gulit pataikė į visus taikinius ir pirmavo, stovint prašovė keturis kartus ir važiavo antroje pozicijoje. Trečiame šaudyme gulint pataikė į visus taikinius ir važiavo antras, bet trys netaiklūs šūviai paskutiniame šaudyme stovint neleido išlaikyti antros pozicijos. Romualdas Aleksandrovas distancijoje užtrūko 41 min. 35 sek.  ir užėmė 3 vietą, iškovodamas Latvijos biatlono čempionato bronzos medalį.

Sveikiname Viktoriją, Sarą ir Romualdą ir linkime pergalių.