Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos biatlonininkai, Sarajevo olimpinio čempiono Algimanto Šalnos taurės biatlono varžybų nugalėtojai

Spalio 13 d. Ignalinoje vyko biatlono varžybos, olimpinio čempiono Algimanto Šalnos taurei laimėti. Varžybose labai gerai startavo Vilniaus rajono biatlonininkai, 6 kartus atsistodami ant nugalėtojų pakylos. Biatlonininkai varžėsi individualiojoje rungtyje riedslidėmis, kur už netaiklų šūvį prie distancijos įveikimo laiko buvo pridedama po 45, 30 arba 20 sek.

Romualdas Aleksandrovas startavo 12,5 km distancijoje. Romualdas pirmame šaudyme gulint suklydo 3 kartus, antrame stovint prašovė 2 kartus ir važiavo ketvirtas. Trečiame ir ketvirtame šaudyme klydo po kartą, greitai įveikė paskutinį 2,5 km ratą ir finišavo 3 vietoje. Romualdas Aleksandrovas 12,5 km įveikė per 49 min. 45 sek. ir iškovojo Algimanto Šalnos taurę už trečią vietą. Nikita Romanov šaudykloje suklydo 7 kartus, distanciją įveikė per 52 min. 51 sek. ir finišavo ketvirtas. Sara Urumova varžėsi 10 km distancijoje. Sara pirmame šaudyme gulint suklydo du kartus, antrame šaudyme stovint suklydo kartą ir užtikrintai pirmavo. Paskutiniuose dvejose apsilankymuose šaudykloje Sara klydo po 3 kartus, bet labai greitai važiavo riedslidėmis ir nugalėjo su daugiau nei 6 minučių persvara. Sara Urumova 10 km įveikė per 43 min. 38 sek. Kamilė Jakubauskaitė startavo 8 km distancijoje mergaičių 2002-2003 gim. m. grupėje. Kamilė buvo greita distancijoje, bet ne itin taikliai šaudė – trijose ugnies linijose suklydo 9 kartus ir finišavo antroje vietoje. Kamilė Jakubauskaitė 8 km distancijoje užtrūko 33 min. 47 sek. ir iškovojo taurę už antrą vietą. 2006 gim. m. ir jaunesni mergaitės ir berniukai varžėsi 3 km distancijoje su šaudymu du kartus gulint. Silvija Karavackaitė buvo greičiausia distancijoje ne tik tarp mergaičių, bet ir tarp berniukų, parodžiusi geriausią laiką, taikliausiai šaudė šaudykloje, suklydusi 3 kartus ir nugalėjo su 3 min. persvara. Silvija Karavackaitė iškovojo taurę už 1 vietą, įveikusi 3 km per 11 min. 37 sek. Jauniausia varžybų dalyvė Milena Bernatovič šaudykloje suklydo 4 kartus ir užėmė 3 vietą. Milena Bernatovič distanciją įveikė per 19 min.17 sek ir iškovojo savo pirmą trofėjų biatlono varžybose. Vaikinų grupėje Damian Rynkevič greitai važiavo riedslidėmis, pirmame šaudyme suklydo 3 kartus ir pirmavo, bet antrame šaudyme 4 šūviai buvo netaiklūs ir mūsų sportininkas finišavo antras. Damian Rynkevič distanciją įveikė per 13 min. 07 sek. ir buvo apdovanotas taure už antrą vietą. Vitold Bystrickij šaudykloje suklydo 8 kartus ir finišavo ketvirtas, įveikęs distanciją per 15 min. 44 sek.

Sveikiname mūsų sportininkus ir linkime pergalių ateityje.