Vilniaus rajono keturiolikmečiai žolės riedulininkai pelnė bronzą!

Baigėsi 2018 m. Lietuvos mokinių U-14 žolės riedulio varžybos, kuriose dalyvavo 5 komandos: Širvintų SC, Vilniaus SŽK „Žuvėdra-SM Tauras“, Šiaulių SM „Klevas“, Vilniaus SM „Tauras“ – Trakų Vokė ir Vilniaus rajono SM. Mūsų rajono sportininkai patyrė du pralaimėjimus: 0-1 prieš Vilniaus SŽK „Žuvėdra-SM Tauras“, kai įvartis krito likus vos 10 sekundžių iki varžybų pabaigos, bei 2-4 nusileido Širvintų SC ir 2 kartus šventė pergales: 2-0 prieš Vilniaus SM „Tauras“ – Trakų Vokę ir 1-0 nugalėjo Šiaulių SM „Klevas“.

Pirmąją vietą iškovojo Širvintų SC, antri Vilniaus SŽK „Žuvėdra – SM „Tauras“. Bronzinius apdovanojimus pelnė Vilniaus rajono SM žolės riedulininkų komanda, kurioje žaidė Dominik Žemoit (apdovanotas geriausio žaidėjo prizu), Andžej Burkot, Jakub Valiuškevič, Kamil Kovger, Daniel Malinovski, Daniel Jurcevič, Robert Žygelevičius, Mantas Virbickas, Denis Astilovskij, Danielius Zaleskis.