Rejon wileński ma brąz w tenisie stołowym na Mistrzostwach Litwy wśród drużyn rejonowych

11 listopada w Joniszkis rozegrane zostały drużynowe mistrzostwa w tenisie stołowym wśród rejonowych drużyn Litwy. Udział brali tenisiści 2003 roku urodzenia oraz młodsi. Honoru rejonu wileńskiego bronili tenisiści Szkoły Sportowej Samorządu Rejonu Wileńskiego. Ekipa dziewcząt: Gabia Abaravičiūtė (2007 r. ur.) z Zujun, trener Aurelija Kybartaitė, Diana Tabunowa (2008 r. ur.) oraz Agnieszka Rackiewicz (2007 r. ur.) z Mickun, trener Mark Wajtonis zaliczyła bardzo udane zawody. Zdobyła 3 miejsce, przegrywając drużynie z Janowa (3:1), lecz pokonując drużynę z Mażeikiai (3:1) oraz z Alitusu (3:1). W ćwierćfinale tenisistki rejonu wileńskiego przegrały drużynie z Nowej Akmenė (2:3), zaśpokonując drużynę z Joniszkis zdobyły 3 miejsce. Rejon wileński na podium miał swoich reprezentantów! Jest to znakomity wynik. Ekipa chłopców, w skład której weszli: Edwin Prystawko (2006 r. ur.), Łukasz Kubarewicz (2004 r.ur.) i Łukasz Subocz (2003 r. ur.) uplansowała się na 9 miejscu.

Szkoleniowiec Szkoły Sportowej
Samorządu Rejonu Wileńskiego Mark Wajtonis