Finišavo 2018 m. Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės

Lapkričio 23 d. Vilniuje „Karolinos“ viešbučio konferencijos salėje vyko 2018 m. Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių savivaldybių ir sporto centrų apdovanojimai. Apdovanojimo ceremonijoje dalyvavo Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidente Daina Gudzinevičiūtė, Lietuvos sporto federacijų sąjungos prezidentas Rimantas Kveselaitis, laikinai einanti Kūno kultūros ir sporto departamento direktoriaus pareigas Kornelija Tiesnesytė.

Vilniaus rajono atstovai dalyvavo 9 sporto šakų varžybose, surinko 457 taškus ir trečioje grupėje užėmė 5 vietą, atsilikę nuo 3 vietos laimėtojo vos 9 taškais. Geriausiai pasirodė grindų riedulio berniukų komanda, iškovodama 1 vietą, treneris Vytautas Vilipas. Mergaitės užėmė 2 vietą, treneriai Vytautas Vilipas ir Saulius Barevičius. Berniukų žolės riedulio komanda liko šalia pakylos, užimdama 4 vietą, treneris V. Vilipas.

Apdovanojimo ceremonijoje sporto federacijų, sporto ugdymo centrams ir savivaldybės vadovams buvo įteikti diplomai, taur

ės ir piniginiai prizai sporto inventoriui įsigyti.