Puikus Karolio Dombrovskio startas Pasaulio biatlono taurės varžybose Slovėnijoje

Gruodžio 6 dieną Slovėnijos biatlono centre Pokljuka vyko Pasaulio biatlono taurės I etapo individualioji rungtis, kuri buvo perkalta iš gruodžio 5 dienos dėl stipraus rūko – biatlonininkai nematė šaudymo skydų.

Ketvirtadienį biatlonininkai varžėsi 20 km distancijoje su šaudymu gulint + stovint + gulint + stovint, kur už netaiklų šūvį buvo pridedama baudos minutė prie distancijos įveikimo laiko. Karol Dombrovski gerai pradėjo lenktynes, pirmame šaudyme gulint šaudė taikliai ir slydo 34 vietoje su 40,7 sek. atsilikimu nuo lyderio. Antrame šaudyme stovint pataikė į visus 5 taikinius ir pakilo į 23 vietą. Karol gerai slydo slidėmis, trečiame šaudyme gulint buvo taiklus ir pakilo į 21 vietą, atsilikdamas 1 min. 41 sek. Paskutiniame šaudyme stovint Karolis pataikė į visus taikinius ir į paskutinį finišo ratą išslydo 19 vietoje. Nemenčinietis greitai įveikė paskutinį ratą ir finišavo 25 vietoje, pasiekdamas geriausią asmeninį biatlonininko karjeros rezultatą. Karol Dombrovski 20 km įveikė per 49 min. 53,6 sek. (0 b. min.) ir iškovojo 16 įskaitinių taškų individualiojoje įskaitoje. Tomas Kaukėnas finišavo 69 su rezultatu 52 min. 08 sek. (3 b. m.). Vytautas Strolia užėmė 78 vietą, užtrūkęs distancijoje 53 min. 18 sek. Nugalėjo Martin Fourcade iš Prancūzijos su rezultatu 47 min. 09,2 sek. (0 b. min.).