Vilniaus rajono stalo teniso komandos vėl iškovojo auksą ir bronzą

Gruodžio 14 d. Šalčininkuose vyko Lietuvos rajonų, Alytaus bei Klaipėdos miestų 2007 gimimo metų ir jaunesnių amžiaus grupės stalo teniso komandinės pirmenybės, kur dalyvavo 10 mergaičių komandos. Vilniaus rajonui atstovavo Gabija Abaravičiūtė (2007 gim. m.), Jorūnė Kožemiakinaitė (2007 gim. m.), Diana Tabunova (2008 gim. m.), Agnieška Rackevič (2007 gim. m.). Vilniaus rajono mergaičių komanda prieš visus savo varžovus laimėjo rezultatu 3:0 ir tapo čempionėmis. Ta pati mergaičių komanda prieš savaitę laimėjo 2005 metų amžiaus grupėje.

Berniukų komanda, kuriai atstovavo Nazarij Hrabar (2009 gim. m.), Sebastian Stefanovič (2009 gim. m.), Daniel Kudriavcev (2008 gim. m.) ir Jonas Ramanciuškas (2007 gim. m.) pasirodė irgi labai gerai ir užėmė 3 vietą tarp 11 komandų. Berniukų komanda grupės varžybose pralaimėjo Utenos komandai 1:3, o nugalėjo Jonavos komandą 3:1, Vilkaviškio komandą 3:1. Patekusi į finalinį ketvertuką mūsų komanda, deja,  pralaimėjo Telšių komandai 1:3, o kaudamiesi dėl trečiosios vietos įveikė Šalčininkų komandą 3:1.

Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos
stalo teniso mokytojas Markas Vaitonis