Vilniaus rajono Merės taurės turnyras Rudaminoje

Gruodžio 15 d. Rudaminoje vyko 2018 m. Tarptautinis uždarų patalpų žolės riedulio turnyras Vilniaus rajono Merės taurei laimėti. Finaliniame etape dalyvavo 6 komandos: 2 svečių iš Lenkijos  Gliwice KKS „Kolejarz“, Vilniaus SM „Tauras“ – Trakų Vokės gimnazija, Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos I ir II komandos ir Rudaminos F. Ruščico – „Ryto“ gimnazijų rinktinės.

Vilniaus r. sporto mokyklos I komanda 2:1 įveikė Gliwice KKS „Kolejarz“ I komandą ir 7:0 Gliwice KKS „Kolejarz“ II komandą. Finale susitiko su Vilniaus m. SM „Tauras“ – Trakų Vokės gimnazijos komanda ir nugalėjo rezultatu 3:1 bei tapo turnyro nugalėtoja. Svečiai iš Lenkijos pasidalino 3-4 vietas.

Komandos apdovanotos taurėmis, medaliais. Geriausiu turnyro vartininku pripažintas Mantas Virbickas (Vilniaus r. sporto mokyklos I komanda), gynėju Pedro Carton Wrebel  (Gliwice, Lenkija), puolėju Daniel Petkevič (Vilniaus m. SM „Tauras“ – Trakų Vokės gimnazija), rezultatyviausiu žaidėju Andžej Burkot (Vilniaus r. sporto mokyklos I komanda).

Apdovanojimus komandoms įteikė Vilniaus rajono kultūros, sporto ir turizmo skyriaus vyr. specialistas Karol Pacyna.