Emilija Siavro tobulėja su kiekvienomis varžybomis

Gruodžio 29-30 dienomis Madonoje (Latvija) vyko Lietuvos slidinėjimo taurės varžybos. Varžybos buvo pravestos laikantis visų FIS (Tarptautinės slidinėjimo federacijos) taisyklių, stebimos FIS atstovų ir įgavo tarptautinių varžybų formatą. Sportininkai iš šešių šalių varžėsi 1,5 km sprinto bei 5 ir 10 km distancijos rungtyse.

Tiek sprinto tiek distancijos rungtyse puikiai pasirodė mūsų mokyklos auklėtinė Emilija Siavro. Sportininkei tai tik antros tokio rango varžybos karjeroje, bet rezultatai rodo, kad kaskart jai pavyksta vis geriau susitvarkyti su varžybų lydima konkurencija bei skirtingomis emocijomis. Abejose rungtyse Emilija pasirodė geriausiai iš Lietuvos atstovių: sprinte užėmė 10-tą, o 5 km distancijoje 12-tą vietą.

Sausio 5-6 ir 12-13 dienomis vyks atrankinės slidinėjimo varžybos, pagal kurių rezultatus bus komplektuojama Lietuvos rinktinė dalyvausianti Europos jaunimo žiemos olimpiniame festivalyje bei Pasaulio jaunimo čempionate. Džiaugiamės, kad Emilija yra viena iš rimtų kandidačių, kuriai gali atitekti galimybė atstovauti Lietuvai tokio aukšto rango varžybose.

Linkime sportininkei sėkmės siekiant užsibrėžto tikslo!

sporto mokyklos slidinėjimo mokytojas
Jurij Levko