Vilniaus rajono stalo tenisininkai užėmė antrą vietą Lietuvos čempionate

Sausio 13 d. Joniškyje vyko Lietuvos jaunių (2001 gim. m. ir jaunesnių) stalo teniso komandinės pirmenybės. Finalinėse varžybose dalyvavo 10 mergaičių bei 10 berniukų komandų tarp jų ir Vilniaus rajono mergaičių komanda, kuriai atstovavo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos stalo tenisininkės Laura Abaravičiūtė, Gabija Abaravičiūtė, Diana Tabunova ir Agnieška Rackevič.

Mergaitės varžėsi su 3-7 metais vyresnėmis mergaitėmis ir pasirodė puikiai – iškovojo 2 vietą respublikoje. Vilniaus rajono komanda grupės varžybose pralaimėjo Panevėžio komandai 1:3, laimėjo prieš Naujosios Akmenės komandą 3:2 ir prieš Alytaus komandą 3:0 ir pateko į finalinį ketvertuką, kuriame laimėjo prieš labai stiprią Vilniaus komandą 3:1 ir  prieš Kauno komandą 3:1.