Puikus Nikitos Romanovo startas Europos biatlono taurės varžybose Vokietijoje

Sausio 17 d. Vokietijos mieste Arber vyko Europos biatlono taurės 5 etapo varžybos, kuriose labai gerai startavo  Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtinis Nikita Romanov.

Biatlonininkai varžėsi 15 km individualiose lenktynėse su šaudymu gulint + stovint + gulint + stovint, kur už kiekvieną netaiklų šūvį  prie distancijos įveikimo laiko buvo pridedamos 45 baudos sekundės. Nikita Romanov pirmojoje ugnies linijoje klydo 1 kartą ir slydo 65-as. Antrame šaudyme stovint pataikė į visus taikinius ir pakilo į 57 vietą. Nikita greitai įveikė 3 km ratą, šaudant gulomis pataikė į visus taikinius ir slydo 58 pozicijoje. Paskutiniame šaudyme stovint visi šūviai skriejo į tikslą ir į paskutinį 3 km ratą iki finišo išlydo 52 vietoje. Jaunajam Vilniaus rajono vyresniems ir labiau patyrusiems varžovams, bet Nikita greitai įveikdavo pakylimus ir finišavo 55 vietoje tarp 109 startavusių biatlonininkų. Nikita Romanov 15 km įveikė per 46 min. 19,5 sek. Lukas Jakeliūnas finišavo 92-as, distanciją įveikęs per 52 min. 16,2 sek.

Sveikiname Nikitą ir linkime sėkmės ateityje.