Vilniaus rajono SM riedulininkai tapo Lietuvos vicečempionais

Š. m. sausio 26 d. Vilniuje vyko Lietuvos jaunių vaikinų U-16 (2003 m. gim. ir jaunesnių) uždarų patalpų riedulio pirmenybių finalinės varžybos. Varžybose dalyvavo: Širvintų SC (tr. Aušra Janutaitė), Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokykla (tr. Vytautas Vilipas), Šiaulių „Akademija“ (tr. Donata Grigienė) ir Vilniaus SŽK „Žuvėdra – SM Tauras“ (tr. Artūras Macijauskas).

Tokių atkaklių varžybų Lietuvoje jau seniai nebuvo. Iki paskutinių rungtynių finalinio švilpuko nebuvo aišku kas taps čempionais. Vilniaus rajono SM po atkaklių varžybų, neišnaudodami savo žaidybinės persvaros 2:5 nusileido Vilniaus SŽK „Žuvėdra – SM Tauras“ (įvarčius pelnė Dominik Žemoit, Andžej Burkot), kurie 100 proc. atliko mažuosius kampinius. Po to 2:1 įveikėme Šiaulių „Akademiją“ (įvarčius pelnė Rafal Stankevič) ir 7:2 liko sutriuškinti Širvintų SC sportininkai ( įvarčius pelnė:  Rafal Stankevič – 5 įv., po 1 Andžej Burkot ir Dominik Žemoit). Širvintų SC rezultatu 2:1 įveikė vilniečius, bei 1:3 pralaimėjo Šiaulių riedulininkams.

Tad paskutinėse rungtynėse sprendėsi čempionų likimas. Ir tik antro kėlinio pabaigoje išryškėjo Vilniečių pranašumas – jie 5:2 įveikė Šiaulių „Akademiją“ riedulininkus. Tad čempionais tapo Vilniaus SŽK „Žuvėdra – SM Tauras“ (tr. Artūras Macijauskas), vicečempionais tapo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos riedulininkai (tr. Vytautas Vilipas), treti – šiauliečiai.

Žaidėjai apdovanoti medaliais. Geriausio žaidėjo prizą pelnė Vilniaus rajono komandoje žaidęs Rafal Stankevič.

Nuotraukų galerija:

Sporto mokyklos žolės riedulio treneris
Vytautas Vilipas