Pasaulio jaunimo biatlono čempionate Nikita Romanov 41-as ir su kelialapiu į Pasaulio biatlono taurę

28 dieną Osbrlie mieste Slovakijoje vykstančiame Pasaulio jaunimo biatlono čempionate biatlonininkai startavo 15 km individualiose lenktynėse su šaudymu gulint + stovint + gulint + stovint, kur už kiekvieną netaiklų šūvį prie distancijos įveikimo laiko buvo pridedama po 1 baudos minutę. Varžybose labai gerai startavo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtinis Nikita Romanov, užėmęs 41 vietą tarp 99 startavusių biatlonininkų, nors buvo 2 metais jaunesnis. Nikita gerai slydo slidėmis, pirmame šaudyme gulint pataikė į visus taikinius ir slydo 33-as, atsilikdamas nuo lyderio 1 min. 01 sek. Šaudyme stovint suklydo kartą ir buvo 39-as, trečiame šaudyme gulint Nikita pataikė į visus taikinius ir slydo 44-as, atsilikdamas 3 min. 03 sek. Paskutiniame šaudyme stovint visi šūviai pasiekė tikslą, Nikita greitai įveikė paskutinį 3 km ratą ir finišavo 41-as, įveikęs 15 km per 48 min. 22,8 sek. Nikita Romanov aplenkė daugiau nei pusę finišavusiųjų biatlonininkų ir iškovojo teisę dalyvauti Pasaulio biatlono taurėje šalia Karolio Dombrovskio kartu su biatlono įžymybėmis kaip Martin Fourkade, Johannes Thingnes Boe ar Arnd Peiffer.

Vasario 1 dieną Pasaulio jaunimo biatlono čempionate sprinto rungtyje jėgas išbandys jaunieji Vilniau rajono biatlonininkai Viktorija Romanova, Sara Urumova ir Romualdas Aleksandrovas.

Sveikiname Nikitą ir linkime gerų startų.

sporto mokyklos direktorius
Marijan Kačanovski