Atviros Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos graikų – romėnų imtynių vaikų pirmenybės

Vasario 7 d. Vaidotuose  vyko  Atviros Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos graikų – romėnų imtynių vaikų, gimusių 2006-2011 m., pirmenybės. Vaikai varžėsi 10 svorio kategorijose. Į varžybas atvyko daugiau kaip keturiasdešimt jaunųjų sportininkų iš Vilniaus miesto ir Vilniaus rajono. Į varžybas atvyko garbingi svečiai: Vilniaus rajono tarybos nariai Anton Feliks Stankevič ir Zigmont Ždanovič, Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos direktorius Marijan Kačanovski, imtynių federacijos prezidentas Giedrius Dambrauskas bei gausus būrys tėvelių.

Po atkaklių kovų nugalėtojais tapo: Vincas Malčius (Vilniaus r.), Dominik Krepštul (Vilnius – Vilniaus r.), Einoras Taraškevič (Vilnius), Albert Riabyčkov (Vilniaus r.), Linas Lavrinovičius (Vilniaus r.), Liutauras Lavrinovičius (Vilniaus r.), Michail Nosov (Vilnius), Tigran Manukian (Vilnius), Titas Raišys (Vilniaus r.) ir Ernestas Buinovskis (Vilnius).

Šios varžybos vyko ant naujo imtynių kilimo, kuris  atsirado Vilniaus rajono tarybos narių dėka, kuriems nuoširdžiai dėkojame.

Norisi padėkoti ir tiems, kas padėjo  surengti šias gražias varžybas: olimpiečiui Ruslanui Vartanovui, Vladimirui Audickui, Nikolajui Ilkevičiui, sporto mokyklos direktoriui Marijanui Kačanovskiui,     VTVZU mokyklos direktoriui Valdui Kazlauskui.

sporto mokyklos imtynių mokytojas
Albertas Kudulis