Vilniaus rajono biatlonininku medaliai Ignalinoje

Tuo metu kai geriausi pasaulio biatlonininkai varžosi dėl medalių Europos čempionate, mūsų jaunoji biatlonininkų karta kovojo dėl apdovanojimų Ignalinos atvirose biatlono pirmenybėse, kurios įvyko 21 dieną Ignalinoje. Pirmenybėse savo jėgas išbandė sportininkai iš Vilniaus, Anykščių, Visagino, Ignalinos bei Nemenčinės, kurių bendras skaičius siekė 40 dalyvių. Puikiu savo pasirodymu pradžiugino Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtiniai, iškovoję 3 aukso ir 2 sidabro medalius.

Biatlonininkai varžėsi sprinto rungtyje, kur šaudė gulint + stovint, o už netaiklų šūvį prie galutinio rezultato buvo pridedama po 30 sekundžių, kadangi dėl sniego stygiaus nebuvo galimybės paruošti 150 metrų baudos rato. Biatlonininkai priklausomai nuo amžiaus grupės turėjo įveikti nuo 1,5 km iki 6 km ilgio trasas. Pirmą aukso medalį į sporto mokyklos taupyklę atnešė Milena Bernatovič varžiusi 1,5 km distancijoje. Be klaidų šaudžiusi sportininkė distanciją įveikė per 6 min. 25,9 sek. Jos pavyzdžiu sekė antra sporto mokyklos auklėtinė Silvija Karavackaitė, besivaržanti 3 km distancijoje. Ji taip pat šaudė puikiai, be klaidų ir iškovojo antrą aukso medalį.

Berniukų grupėje nepralenkiamas buvo dar vienas mūsų sportininkas Daniel Buchovski. Ir nors turėjo problemų su taikinių užvertimu, šis sportininkas trasoje čiuožė netausodamas jėgų ir iškovojo dar vieną aukso apdovanojimą. Čempionas distanciją įveikė per 16 min. 45,6 sek. Sidabro medalius 6 km distancijoje iškovojo Sara Urumova ir Romualdas Aleksandrovas. Sara šaudykloje pakliuvo į vėjo gūsį ir turėjo stipriai pakovoti su vėju. Gavusi keturias baudas sportininkė distanciją įveikė per 21 min. 48,1 sek. Romualdas šaudykloje suklydęs net penkis kartus, trasoje atidavė visas jėgas ir šias varžybas užbaigė antras, su rezultatu 18 min.11,3 sek.

Labai džiaugiamės mūsų talentais ir linkim tolimesnio tobulėjimo!