13 Vilniaus rajono biatlonininkų medalių Lietuvos mokinių biatlono čempionate Latvijoje

Kovo 6-7 dienomis Madonos biatlono centre „Smeceresils“ vyko Lietuvos jaunių, jaunučių ir vaikų biatlono čempionatas, kuriame labai gerai pasirodė Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtiniai iš Nemenčinės, iškovodami 4 aukso, 5 sidabro ir 4 bronzos medalius.

Pirmą varžybų dieną biatlonininkai varžėsi sprinto rungtyje su šaudymu gulint + stovint, kur už netaiklų šūvį turėjo įveikti 100 arba 150 m baudos ratą. Romualdas Aleksandrovas varžėsi 7,5 km distancijoje ir iškovojo sidabro medalį, šaudykloje suklydęs po 2 kartus ir distanciją įveikęs per 23 min. 33 sek.

Kamilė Jakubauskaitė ir Viktorija Romanova rungtyniavo 4 km distancijoje Viktorija šaudyme gulomis suklydo kartą, stovint vienas šūvis irgi buvo netaiklus ir įveikusi paskutinį kilometro ratą Viktorija finišavo antroje vietoje, nuo nugalėtojos atsilikusi vos 8 sek. Viktorija 4 km įveikė per 16 min. 44 sek. Kamilė Jakubauskaitė šaudykloje suklydo 4 kartus, distanciją įveikė per 18 min. 33 sk. ir iškovojo bronzos medalį.

Pirmą aukso medalį Vilniaus rajonui iškovojo Daniel Buchovski 2006 gim. m. ir jaunesnių vaikinų grupėje. 3 km nuotolį Daniel įveikė per 13 min. 57 sek., šaudykloje suklydęs 3 kartus. Mergaičių grupėje visą pakylą užėmė Vilniaus rajono atstovės. Silvija Karavackaitė pasidabino aukso medaliu, 3 km įvikusi per 13 min. 29 sek. ir šaudykloje suklydusi 6 kartus. Milena Bernatovič šaudykloje klydo 5 kartus ir iškovojo sidabro medalį, nuotolį įveikusi per 16 min. 31 sek.  Mila Sinkevič distancijoje užtrūko 17 min. 03 sek. ir laimėjo bronzos medalį.

Kovo 7 d. biatlonininkai varžėsi individualiose lenktynėse su šaudymu 2 kartus gulint + 2 kartus stovint, kur už netaiklų šūvį prie distancijos įveikimo laiko buvo pridedama po 45 arba 30 sekundžių. Romualdas Aleksandrovas rungtyniavo 12,5 km distancijoje ir iškovojo 2 vietą, šaudykloje klydęs 11 kartų ir pasiekdamas 46 min. 20 sek. rezultatą.

Viktorija Romanova ir Kamilė Jakubauskaitė turėjo įveikti 7 km. Viktorija pirmame šaudyme gulint suklydo kartą, antrame šaudyme stovint – 3 kartus ir slydo 2 pozicijoje. Paskutiniame šaudyme gulint suklydo 2 kartus ir išsiveržė į priekį. Greitai įveikė paskutinį kilometrą ir iškovojo Lietuvos jaunučių biatlono čempionato aukso medalį. Kamilė Jakubauskaitė šaudykloje klydo 10 kartų, distanciją įveikė per 38 min. 16 sek. ir užėmė 3 vietą. Daniel Buchovski 4 km įveikė per 23 min. 06 sek. ir finišavo 5 pozicijoje, šaudykloje klydęs 11 kartų. Silvija Karavackaitė vėl buvo greičiausia, 4 km distanciją įveikusi per 19 min. 07 sek. Bronzos medalį į sidabro pakeitė Mila Sinkevič, iškovodama 2 vietą. Mila 4 km įveikė per 24 min. 41 sek., šaudykloje klydusi 10 kartų. Milena Bernatovič užėmė 3 vietą su rezultatu 25 min. 33 sek.

Sveikiname mūsų medalininkus ir linkime pergalių.