Zujūnų gimnazijos mokiniai varžysis Mokyklų žaidynių šaudymo varžybų finale

Kovo 14 dieną Zujūnų gimnazijoje vyko Vilniaus rajono mokyklų žaidynių šaudymo varžybos. Šautuvo pratime dalyvavo 5 rajono mokyklų komandos. Komandos sudėtį šautuvo ir pistoleto rungtyse sudarė – 6 mokiniai (3 mergaitės, 3 berniukai), kurie atliko 20 įskaitinių šūvių.

Varžybų nugalėtoja šiose varžybose tapo Zujūnų gimnazijos komanda. Antrus metus iš eilės antri liko Juodšilių Šv. Uršulės Leduchovskos gimnazijos mokiniai, trečią vietą iškovojo Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija, ketvirta liko Avižienių gimnazija ir penktą vietą užėmė Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokykla.

Nugalėjusi komanda kovo 15 dieną Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninėse šaudymo varžybose susitiko su Širvintų, Molėtų, Ignalinos, Kauno ir Anykščių rajonais. Čia ir vėl labai gerai pasirodė Zujūnų gimnazijos mokiniai, kurie laimėjo varžybas ir iškovojo teisę dalyvauti Lietuvos mokyklų žaidynių šaudymo finale, kuris vyks balandžio 12 dieną Kaune.

Antrą vietą tiek šautuvo, tiek pistoleto pratime užėmė Širvintų „Atžalyno“ progimnazija, o trečią vietą iškovojo Molėtų progimnazija.

Zujūnų gimnazijos
kūno kultūros mokytoja