Šeimų šaudymo varžybos Zujūnuose

Š. m. kovo 16 dieną Zujūnuose vyko jau tradicinėmis tampančios „Šeimų šaudymo varžybos“. Varžybos vyko šaudant  po 15 šūvių (5 bandomieji  ir 10  įskaitinių) iš pneumatinių ginklų. Varžybos vyko 5 grupėse: mamos, tėčiai, mergaitės, berniukai ir komandinė įskaita (pilnametis šeimos narys + nepilnametis šeimos narys).

Mamų grupėje taikliausia buvo ir pirmą vietą iškovojo Lucyna Jancevič surinkusi 92 taškus. Antra liko Erika Zacharevičienė, surinkusi 91 tašką ir trečią vietą užėmė Natalija Stankevičienė, surinkusi taip pat 91 tašką.

Tėvelių grupėje nenugalimas buvo Valentin Miliajev, kuris surinko 99 taškus iš šimto galimų. Antras liko Remigijus Juokimavičius su 97 taškais ir su tokia pačia taškų suma trečią vietą iškovojo Irmantas Valūnas.

Mergaičių grupėje su 95 taškais laimėjo Emilija Miliajevaitė. Antrą vietą iškovojo mūsų Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos sportininkė, sparčiai tobulėjanti Evelina Volodko, surinkusi 94 taškus ir trečią vietą užėmė Emilija Lipnevič su 93 taškais.

Berniukų grupėje laimėjo Dovydas Legatas, surinkęs 93 taškus, antras buvo Faustas Narkevičius su tokia pačia taškų suma ir trečias liko Olgierd Krasinski su 89 taškais.

Komandinėje įskaitoje nenugalima buvo Miliajevų šeima, kuri surinko 194 taškus iš 200 galimų taškų. Antri liko Juokimavičiai, surinkę 190 taškų ir trečią vietą iškovojo Emilija Lipnevič su krikštatėviu Olegu Lyčiaginu, kurie bendrai surinko 186 taškus.

Nugalėtojai buvo apdovanoti diplomais ir medaliais, o šeimos-nugalėtojos – taurėmis ir prizais. Medaliais apdovanoti buvo ir patys mažiausi šauliai, kurių amžius siekė vos 6 metus.

Džiaugiamės, kad kasmet „Šeimų šaudymo varžybose“ dalyvauja vis daugiau šeimų. Šiemet varžybose sudalyvavo net 40 šeimų.

Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos
šaudymo mokytoja
Jolanta Jancevič