Diana Tabunova su Lietuvos rinktine dalyvavo tarptautinėje stovykloje Latvijoje

Kovo 10-16 dienomis Latvijoje Salaspilio mieste Latvijoje vyko tarptautinė stalo teniso stovykla, kurioje dalyvavo stipriausi 2007-2008 gim. m. stalo tenisininkai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Moldovos ir Ukrainos. Iš viso stovykloje dalyvavo 22 vaikai. Šitoje stovykloje dalyvavo ir Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos sportininkė Diana Tabunova iš Mickūnų, kuri yra stipriausia 2008 gim. m. ir jaunesni amžiaus grupės stalo tenisininkė Lietuvoje. Kartu su tenisininke taip pat vyko treneris Markas Vaitonis. Su vaikais dirbo Kroatijos treneris Roman Plese ir daug kitų trenerių. Vaikai gyveno Rygoje „Hanza Hotel“, iš kur kiekvieną dieną vaikus į Salaspilio  miestą vežė autobusas. Salaspilio sporto mokykloje vaikai treniravosi 2 kartus per dieną po 2,5 val.

Po sunkios  savaitės buvo surengtos stovyklos varžybos.  Diana Tabunova bendroje įskaitoje užėmė labai  aukštą 6 vietą, o mergaičių grupėje tarp savo bendraamžių buvo pirma.

sporto mokyklos stalo teniso mokytojas
Markas Vaitonis