Vilniaus rajono stalo tenisininkės iškovojo auksą Lietuvos čempionate

Balandžio 5 dieną Naujojoje Akmenėje vyko Lietuvos jaunių, gim. 2003 m. ir jaunesnių, komandinis  stalo teniso čempionatas. Į finalines varžybas pateko 10 stipriausių Lietuvos komandų. Teisę žaisti finale iškovojo ir Vilniaus rajono mergaičių komanda, kuriai atstovavo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos  auklėtinės Diana Tabunova, Laura Abaravičiūtė bei Gabija Abaravičiūtė.

Komandos buvo paskirstytos į dvi grupes,  iš kurių į finalą patenka po dvi komandas. Grupės varžybose Vilniaus rajono komanda laimėjo prieš Joniškio komandą 3:1, prieš Alytaus komandą 3:0, prieš Panevėžio komandą 3:1 ir prieš Kauno komandą 3:0 bei pateko į finalinį ketvertuką. Finaliniame etape Vilniaus rajono atstovės laimėjo prieš Šalčininkų komandą 3:0 ir dėl pirmos vietos rezultatu 3:1 laimėjo prieš labai stiprią Vilniaus komandą bei tapo Lietuvos čempionėmis!