Mažieji imtynininkai dėl medalių kovojo vaikų čempionate

Balandžio 5 dieną Druskininkuose vyko Lietuvos laisvųjų ir moterų imtynių vaikų čempionatas, kuriame dalyvavo mažųjų Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos berniukų ir mergaičių imtynininkų komanda.

Mergaičių grupėje nugalėtojomis tapo: svorio kategorijoje iki 23 kg – Sabina Ternovaja; svorio kategorijoje iki 25 kg – Kotryna Jazukevičiūtė.

Sidabro medalius iškovojo: svorio kategorijoje iki 25 kg – Arijeta Krukonytė; svorio kategorijoje iki 29 kg – Evelina Stanaitytė.

Bronzos medalį laimėjo Emilija Venciūtė svorio kategorijoje iki 33 kg.

Susumavus šiuos rezultatus mergaičių komanda bndroje įskaitoje iškovojo trečiąją vietą.

Berniukų grupėje sidabro medalį iškovojo Vincas Malcius svorio kategorijoje iki 23 kg.

Bronzos medalius iškovojo Albertas Ryabechkov svorio kategorijoje iki 26 kg;  Augustas Adomavičius svorio kategorijoje iki 35 kg; Nikita Purikov svorio kategorijoje iki 44 kg bei Nikita Ogladin svorio kategorijoje iki 58 kg.