Europos jaunimo olimpinio festivalio dalyvių pagerbimas Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete

Balandžio 18 d. Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete (LTOK) buvo pagerbti Žiemos olimpinių žaidynių Pjongčange bei Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio Sarajeve dalyviai.

Pradžioje žaidynių dalyviai stebėjo Lietuvos sportininkų kovų slidinėjimų, biatlono ir kalnų slidinėjimo varžybose nuotraukas. Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė  Žiemos olimpinių žaidynių Pjongčange dalyviams Dianai Rasimovičiūtei, Tomui Kaukėnui, Ievai Januškevičiūtei ir Mantui Stroliai įteikė olimpinius ženkliukus ir suvenyrus.

Vėliau LTOK prezidentė padėkojo Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio dalyviams, sportininkams ir treneriams už jų atsidavimą ir kovą, kurie negailėdami jėgų distancijoje varžėsi su kitų šalių sportininkais bei įteikė Europos olimpinio komiteto dalyvio diplomus. Olimpinio komiteto prizus ir diplomus taip pat gavo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtiniai: biatlonininkai Sara Urumova ir Romualdas Aleksandrovas, slidininkė Emilija Siavro ir biatlono treneris Marijan Kačanovski.

Už bendradarbiavimą ruošiant sportininkus Europos jaunimo žiemos olimpiniam festivaliui Sarajeve buvo įteiktos padėkos Lietuvos biatlono federacijai, Lietuvos nacionalinei slidinėjimo asociacijai, taip pat Anykščių ir Ignalinos sporto centrams bei Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklai, kurios apdovanojimą atsiėmė direktorius Marijan Kačanovski.

sporto mokyklos direktorius
Marijan Kačanovski