Diana Tabunova Lietuvos stalo teniso čempionate užėmė 2-ąją vietą

Balandžio 25-26 d. Šalčininkuose vyko Lietuvos vaikų, gimusių 2007 m. ir jaunesnių,  komandinis ir asmeninis stalo teniso čempionatas.

Pirmą dieną vyko komandinis čempionatas, kur dalyvavo po 10 stipriausių Lietuvos berniukų ir mergaičių komandų. Komandos buvo skirstomos į 2 grupes po 5. Vilniaus rajono mergaičių komanda, kuriai atstovavo Diana Tabunova, Milana Skaiva ir Gabija Abaravičiūtė, grupės varžybose laimėjo prieš Varėnos komandą 3:0, prieš Širvintų komandą 3:0, prieš Šiaulių komandą 3:0, prieš Kauno komandą 3:1 ir pateko į finalinį ketvertuką. Čia Vilniaus rajono komanda laimėjo prieš Šalčininkų komandą 3:0 ir pralaimėjo 1:3 Vilniaus komandai bei užėmė 2-ąją vietą.

Berniukų komanda, kuriai atstovavo Nazarij Hrabar, Sebastian Stefanovič ir Jonas Ramanciuškas, užėmė  5-ąją vietą.

Kitą dieną vyko asmeninės varžybos, kur puikiai pasirodė Diana Tabunova (2008 gim. m.), užėmusi 2-ąją vietą tarp 32 Lietuvos sportininkų. Važiuodami į varžybas tikėjomės patekti į stipriausiųjų šešetuką. Diana po kelių kovų į finalą laimėjo prieš stiprius varžovus ir tik finale pralaimėjo Vilniaus miesto atstovei.

Gegužės 11 dieną vyks 2008 m. gimusiųjų  Lietuvos čempionatas, ten tikimės gero Dianos rezultato, o 1-2 vietos laimėtojai turės teisę atstovauti Lietuvos rinktinei Europos mini jaunučių čempionate Strasbūre.