Derlingas Lietuvos graikų-romėnų čempionatas

Vilniaus Ozo gimnazijos salėje 2019 gegužės 8 d.  įvyko Lietuvos graikų – romėnų imtynių vaikų čempionatas. Varžybose dalyvavo devyni Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos imtynių trenerio Alberto Kudulio auklėtiniai. Varžybos nebuvo lengvos. Nors vaikai treniruojasi dar tik pusę metų, kovėsi kaip tikri graikai, o gal karingieji romėnai. Per varžybas vienas kitą palaikė, padrąsino. Juk vienas lauke ne karys.

Čempionato pradžia. Teisėjai pasiruošę. Tėvai, su drebančiose iš jaudulio rankose mobiliaisiais telefonais, taip pat. Treneriai kasydami barzdas mąsto apie strategiją. Ir mūšis užverda.

Svorio kategorijoje iki 23 kg visas jėgas atidavė ir parodė tikro kovotojo charakterį imtynininkas Vincentas Malčius. Jis užėmė garbingą III vietą. Taip pat stengėsi ir kovojo Mantas Balinskas, kuris svorio kategorijoje iki 44 kg taip pat užėmė III vietą. Kito Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos imtynių trenerio Nikolajaus Ilkevičiaus dalyvis Linas Lavrinovič svorio kategorijoje iki  35 kg irgi iškovojo III vietą.

Finalai. Susiima stipriausi kovotojai. Visi susikaupę, kaip prieš paskutinį mūšį. Kaip tikras liūtas kovėsi ir viena ausim klausydamas vertingų trenerio patarimų Severin Kazakevič svorio kategorijoje iki 58 kg iškovojo I vietą. Kitas kovotojas Nikita Ogladin, iš pažiūros ramus kaip lokys, staigiais judesiai užspaudė priešininką ir užtikrintai laimėjo I vietą svorio kategorijoje iki 62 kg. Vienoje įdomiausių kovų svorio kategorijoje iki 26 kg finale susiėmė Albertas Ryabenčikov. Jis užėmė garbingą II vietą.

Varžybos baigėsi. Visi laimingi nors ir labai pavargę. Bendra nuotrauka. Du aukso medalininkai, viena antra vieta, dvi trečios vietos, aukštai iškeltos taurės, vaikų šypsenos, laimingi tėvai, patenkintas treneris. Tikrai įsimintas ir derlingas Lietuvos graikų-romėnų čempionatas.