Diana Tabunova Lietuvos čempionė

Gegužės 11-12 dieną Vilniaus Tauro sporto mokykloje vyko 2008 m. ir jaun. vaikų Lietuvos stalo teniso čempionatas. Čempionate dalyvavo 36 berniukai ir 36 mergaitės iš visos Lietuvos, kurie pateko per atrankos varžybos.

Į Lietuvos čempionatą per atrankos varžybos pateko ir 4 Vilniaus rajono savivaldybes sporto mokyklos sportininkai iš Mickūnų. Deja dėl lygos Lietuvos čempionatą turėjo praleisti Milana Skaiva ir Nazarij Hrabar.

Puikiai čempionate pasirodė Diana Tabunova, kuria grupės varžybose laimėjo 4 susitikimus iš 4. Dar iki finalo Diana laimėjo 3 susitikimus po 3:0 ir pateko i finalą kur po atkaklios kovos laimėjo prieš Panevėžio mergaitė 3:1 ir tapo Lietuvos čempione iškovodama teise atstovauti Lietuvos mini jaunučiu rinktinei Europos čempionate Strasburge.

Berniukų tarpe puikiai pasirodė Sebastian Stefanovič (2009 m. gim.), kuris užėmė labai aukšta 7 vieta.