Rudaminos žolės riedulio komanda 15 kartą lankėsi Erfurte

Jau 15 metai iš eilės Erfurto žolės riedulio klubas organizuoja Vaikų „Pupelių“ (vok. Puffbohnen) žolės riedulio turnyrą, kuriame dalyvauja jaunieji Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos riedulininkai iš Rudaminos. Jaunųjų riedulininkų komandą sudarė 4 Rudaminos „Ryto“ ir 3 F. Ruščico gimnazijų sportininkai.

Pirmasis susitikimas vyko prieš Erfurto-1 komandą. Nepaisant staigiai užklupusios žiemos, vaikams teko žaisti pučiant stipriam vėjui ir sningant, atkaklioje kovoje rungtynes pralaimėjo rezultatu 0:3. Užsispyrę nugalėti savo varžovus, rudaminiečiai kovoje prieš Berlyno „Ratation“ komandą buvo stipresni ir laimėjo rungtynes rezultatu 2:0. Taikliai varžovų vartus atakavo Daniel Kamarovski ir Dominyka Jurgo. Trečiose rungtynėse itin minimaliu skirtumu (0:1) nusileidome Chemnitz PSV.

Po pirmosios dienos pasirodymo laukė rungtynės dėl 5-8 vietų. Pirmosiose varžybose vyko įtempta kova, pavyko sukurti daug progų, tačiau jų neišnaudojus teko pripažinti Erfurt 2 komandos pranašumą. O rungtynės prieš Berlyno Ratation klubą baigėsi lygiosiomis (1:1) ir 7 vieta atiteko Vilniaus rajono atstovams!

Varžybų metu vaikai turėjo įvairių pramogų, dalyvavo loterijoje. Laisvą dieną riedulininkai aplankė Erfurto įžymų senamiestį, Katedrą, Senąjį pirklių kelią.

Sporto mokyklos žolės riedulio treneris
Vytautas Vilipas