Geras Vilniaus rajono šaulių pasirodymas Lietuvos jaunių čempionate

Š. m. gegužės 25 dieną Rokiškyje vyko Lietuvos jaunių (2001 gim. m. ir jaunių) komandinis – asmeninis čempionatas mažo kalibro ginklais.

Varžybose dalyvavo dvi Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos sportininkės Evelina Volodko ir Gabrielė Rynkevič. Pratime 50 m / 30 šūvių gulomis, tarp 28 sportininkių mūsų sporto mokyklos atstovė Evelina Volodko asmeninėje įskaitoje iškovojo 3 vietą, Gabrielė Rynkevič asmeniškai liko 8 vietoje.

Komandinėje įskaitoje merginos užėmė 4 vietą tarp 11-kos komandų.

Pratime 50 m / 3×10 iš pozicijų klūpant, gulint, stovint asmeniškai Evelina Volodko užėmė 9 vietą, Gabrielė Rynkevič liko 20 vietoje. Užtat komandinėje įskaitoje Evelina Volodko užėmė garbingą 2 vietą  taip pat tarp 11 dalyvavusių komandų iš įvairių miestų.

Dabar merginų laukia Lietuvos jaunimo komandinis – asmeninis čempionatas, kuris vyks birželio 15-16 dienomis Rokiškyje.