Diana Tabunova laimėjo 2 bronzos medalius

Birželio 14-16 d. SM „Tauras” Vilniuje vyko 9-asis Tarptautinis Lietuvos jaunučių ir mini jaunučių atvirasis čempionatas, skirtas trenerei Bronei Balaišienei atminti. Turnyre dalyvavo stipriausi stalo tenisininkai iš Čekijos, Suomijos, Lenkijos, Norvegijos, Izraelio, Ukrainos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Rusijos, Vokietijos ir Lietuvos. Šiame čempionate dalyvavo ir Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos (Mickūnai) sportininkė Diana Tabunova, kuri atstovavo Lietuvos antrajai komandai. Kartu su vilniete Medeine Stankevičiūte komandinėse varžybose ji užėmė trečiąją vietą. Asmeninėse varžybose Diana taip pat pasirodė puikiai: grupės varžybose laimėjo visus susitikimus ir pateko į geriausiųjų šešioliktuką, toliau laimėjo prieš visus savo varžovus, tik  pusfinalyje pralaimėjo Ukrainos atstovei ir užėmė 3 vietą. Kita žaidėja iš Mickūnų Agnieška Rackevič  taip pat pateko į geriausiųjų 16-tuką.

Šis sezonas Dianai buvo labai sėkmingas. 2006 gimimo metų žaidėjų Lietuvos čempionate užėmė 4 vietą, 2007 gim. m. žaidėjų Lietuvos čempionate užėmė 2 vietą, 2008 gim. m. žaidėjų Lietuvos čempionate tapo Lietuvos čempione, iškovodama teisę rugpjūčio mėnesį atstovauti Lietuvai Europos čempionate Prancūzijoje. Kartu su Mickūnų gimnazijos mergaitėmis laimėjo 1 vietą kaimo vietovių tarpmokyklinėse varžybose ir dar laimėjo daug tarptautinių varžybų. Dabar Diana važiuos į trijų savaičių stovyklą Lenkijoje, po stovyklos pradės ruoštis Europos čempionatui.