Vilniaus rajono biatlonininkų medaliai VII Atvirame Lenkijos Biatlono Nordic Walking čempionate Zakopanėje

Lietuvos jaunimo biatlono rinktinė nuo liepos 3 dienos treniruojasi Koscielisko biatlono centre Zakopanės mieste. Rinktinėje treniruojasi 5 Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtiniai: Kamilė Jakubauskaitė, Sara Urumova, Viktorija Augulytė, Nikita Romanov, Romualdas Aleksandrovas ir rinktines treneris Marijan Kačanovski.

Liepos 7 d. biatlono Koscielisko centre vyko VII Atviras Lenkijos Biatlono Nordic Walking čempionatas, kuriame startavo Vilniaus rajono atstovai Sara Urumova ir Romualdas Aleksandrovas. Sportininkai varžėsi 4,5 km distancijoje du kartus šaudydami gulint, kur už kiekvieną netaiklų šūvį turėjo įveikti 100 m baudos ratą. Varžybose startavo 150 šiaurietiško ėjimo mėgėjų.

Sara Urumova nebuvo itin greita distancijoje, bet pirmame šaudyme gulomis šaudė greitai ir taikliai ir antrame rate jau buvo antra. Antrame šaudyme irgi pataikė į visus taikinius ir pirmavo turėdama kelių sekundžių pranašumą, bet persvaros iki finišo neišsaugojo ir galutinėje įskaitoje užėmę 2 vietą, iškovodama VII Atvirų Lenkijos Biatlono Nordic Walking čempionato antros vietos taurę, įveikusi 4.5 km per 35 min. 55 sek.

Romualdas Aleksandrovas buvo greitas distancijoje, greitai ir tiksliai atliko pirmą šaudymą ir į antrą 1,5 km ratą išėjo pirmas turėdamas 30 sek. pranašumą. Antrame šaudyme visi penki šūviai buvo taiklūs ir į paskutinį finišo ratą Romualdas išėjo pirmas turėdamas 15 sek. pranašumą, kurį išlaikė iki finišo. Romualdas Aleksandrovas 4,5 km įveikė per 29 min. 42 sek. ir pasiekė geriausią rezultatą, bet distancijos teisėjai įžvelgę ėjimo technikos klaidų ir skyrė 3 baudos minutes. Galutinėje įskaitoje Romualdas užėmė 3 vietą iškovodamas VII Atvirų Lenkijos Biatlono Nordic Walking čempionato  trečios vietos taurę.

Sveikiname Sarą ir Romualdą ir linkime gerų startų kitose biatlono varžybose.

sporto mokyklos direktorius
Marijan Kačanovski