9 stalo tenisininkų medaliai iš tarptautinių varžybų Lenkijoje

Liepos 7-13 d. Varšuvoje vyko 31 Vaikų ir jaunimo tarptautinė parafiada. Tai savaitės trukmės sporto, kultūros ir tikėjimo šventė. Šiose varžybose dalyvavo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos stalo tenisininkai iš Mickūnų. Sporto mokyklos auklėtiniai stalo teniso varžybose iškovojo daugiausiai – 9 medalius.

Varžybos vyko 3 amžiaus grupėse. Jauniausioje grupėje tarp mergaičių visos 3 prizines vietas iškovojo Mickūnų stalo tenisininkės. Aukso medalį iškovojo Diana Tabunova, antrą vietą laimėjo Agnieška Rackevič, trečioji vieta atiteko Milanai Skaivai.

Berniukų jauniausioje grupėje 2 vietą iškovojo Ernest Urbanovič, o Sebastian Stefanovič užėmė 3 vietą. Berniukų, gimusių 2003-2006 m., grupėje nugalėtoju tapo Lukas Suboč, o mergaičių grupėje Viktorija Nainaitė užėmė 2 vietą. Vyresnėje  berniukų grupėje laimėjo Edvin Prystavko, mergaičių grupėje Elžbieta Gulbinovič užėmė 3 vietą.