Vilniaus rajono sportininkų laimėjimai Lietuvos riedslidžių taurės varžybose

Liepos 21 dieną Anykščių kartodromo trasoje vyko antrasis Lietuvos riedslidžių etapas, kuriame Vilniaus rajonui atstovavo aštuoni Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos atstovai. Sportininkai varžėsi įdomioje sprinto eliminatoriaus rungtyje. Varžybų dalyviai, priklausomai nuo savo amžiaus, turėjo įveikti atitinkamą nuotolį – vieno kilometro distancijos ratą, o po kiekvieno sekančio rato, paskutinis kirtęs starto liniją, turėjo pasitraukti iš varžybų, kol galiausiai likdavo vienas stipriausias sportininkas.

Mūsų sportininkai atkakliai kovojo trijose amžiaus grupėse. Jaunių merginų kategorijoje trečiąją vietą iškovojo Emilija Siavro, kuri šį kartą turėjo pripažinti Utenos sporto centro atstovių pranašumą. Kamilė Jakubauskaitė finišą kirto ketvirtoje vietoje.

Vaikų grupėje Vilniaus rajono atstovės užėmė visą apdovanojimo pakylą: Milena Bernatovič finišavo trečia, Mila Senkevič užėmė antrą vietą o nugalėtoja tapo Silvija Karavackaitė. Toje pačioje grupėje Juliana Puchalska užėmė penktąją vietą, o Evelina Naturjeva finišavo šeštoje pozicijoje. Jaunučių vaikinų grupėje riedslidžių varžybose debiutavęs Tomas Masevič galutiniame protokole užėmė ketvirtąją vietą.

Prizininkai buvo apdovanoti Lietuvos nacionalinės slidinėjimo asociacijos prizais, o Anykščių kartodromo direktorius papildomai skyrė galimybę išbandyti savo jėgas su kartingais. Taigi geriausi šių varžybų dalyviai turėjo galimybę dar kartą varžytis toje pačioje trasoje, tik jau ne riedlidėmis o greitaisiais kartingais.

Sveikiname mūsų sportininkus už jų pastangas ir laimėjimus, taip pat už tai, kad vasarą randa laiko sistemingoms sporto treniruotėms.

sporto mokyklos slidinėjimo mokytojas
Jurij Levko