Finišavo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos vaikų socializacijos projektas „Aktyvi vasara“

Šių metų birželio mėnesį Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos lengvosios atletikos, futbolo, slidinėjimo ir biatlono grupių auklėtiniai dalyvavo vaikų socializacijos programoje „Aktyvi vasara“.

Pirmoji stovykla vyko birželio 25-28 dienomis Nemenčinėje, kurios metu futbolo ir lengvosios atletikos treniruotės vyko naujame stadione prie K. Parčevskio gimnazijos, biatlonininkai treniruotes vykdė naujoje šaudykloje, važinėjo riedslidėmis kelyje Nemenčinė – Sužionys, dviračiais  išmėgino MTB „Wilia“ maratono trasą Nemenčinės miškuose. Po treniruočių visi rinkosi prie Gėlos ežero paplaukioti, pažaisti sporto žaidimus. Po pietų žaidė tinklinį, vyko į ekskursijas. Stovykloje dalyvavo mokiniai iš Nemenčinės Gedimino, K. Parčevskio, Bezdonių J. Slovackio gimnazijų, Eitminiškių ir Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinių mokyklų.

Projekto „Aktyvi vasara“ antro etapo metu liepos 18-23  dienomis biatlonininkai treniravosi Ignalinoje, kur yra geros sąlygos treniruotis šaudyti ir važinėti riedslidėmis. Po treniruočių žaidė pliažo tinklinį, maudėsi ežere. Stovyklos metu aplankė Ignalinos apylinkių turistines vietas.

Sunkios treniruotės Ignalinoje buvo vienas iš pasirengimo etapų prieš Lietuvos taurės riedslidėmis varžybas Anykščiuose liepos 21d. ir Lietuvos biatlono taurės varžybas liepos 25 d. Nemenčinėje.

Džiugu, kad sunkios treniruotės greitai atsipirko, Lietuvos slidinėjimo taurės riedslidžių varžybose Anykščiuose liepos 21 d. Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos sportininkai iškovojo du aukso ir vieną sidabro medalius. Šių varžybų prizininkai dovanų gavo pasivažinėjimą su kartingais. Liepos 25 d. Nemenčinėje vykusiose  Lietuvos biatlono taures kroso sprinto varžybose iškovojo 3 aukso, po vieną sidabro ir bronzos medalius.

Turiningai praleisti vasarą ir gerai pasirengti varžyboms būtų neįmanoma be vaikų socializacijos programos „Aktyvi vasara“, kurią finansavo Vilniaus rajono savivaldybė.

sporto mokyklos direktorius
Marijan Kačanovski