Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos žolės riedulio komanda U-12 Pietų zonoje antra

Lietuvos vaikų žolės riedulio lyga artėja link finalinių kovų. Štai Pietų zonos komandos jau išsidalino vietas ir medalius: pirmąją vietą iškovojo SM „Tauras-Pietų meteoras“ (1 komanda), antri – Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos žolės riedulininkai, treti – Širvintų SC vaikinai, ketvirti – Kauno „Tauras-Veršvai“, o penkti – SM „Tauras-Pietų meteoras“ (2 komanda). Geriausias Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtinis Gabriel Kamarovski, kuris pelnė net 9 įvarčius, buvo apdovanotas asmeniniu prizu.

Vilniaus rajono SM riedulininkai paskutiniame rate 8:0 įveikė Kauno „Tauras-Veršvai“ ir 7:0 Širvintų SC komandas, o su vilniečiais po atkaklios kovos pralaimėjo 0:2. Smagiausia, kad kelionė link čempionų titulo dar nesibaigė – U-12 geriausios Pietų zonos komandos finalinėse rungtynėse  rugsėjo 25 d. susitiks su Šiaurės zonos stipriausiomis komandomis dėl aukso medalių ir geriausios Lietuvos komandos titulo.