Dviguba Vilniaus rajono slidininkių pergalė varžybose Ignalinoje

Rugsėjo 21 d. Ignalinoje vyko Lietuvos jaunių, jaunučių ir vaikų vasaros slidinėjimo čempionatas riedslidėmis distancijose nuo 2 iki 7,5 km klasikiniu stiliumi. Mergaičių 2006 gim. m. ir jaunesnių grupėje dviguba pergalę šventė Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtinės Milena Bernatovič ir Mila Senkevič. Mergaitės varžėsi 2 km distancijoje.

Pirma startavo Mila, kuri greitai važiavo riedslidėmis, bet įveikusi 800 m krito, prarasdama vertingas sekundes. Mila Senkevič  nepatyrė rimtų traumų, tęsė kovą dėl medalių ir finišavo 2 vietoje. Mila 2 km įveikė per 10 min. 07 sek. ir iškovojo Lietuvos slidinėjimo čempionato sidabro medalį.  Milena Bernatovič startavo 30 sek. po Milos, labai greitai važiavo riedslidėmis ir antrame 1 km rate aplenkė komandos draugę ir finišavo pirmoje vietoje. Milena Bernatovič 2 km įveikė per 9 min. 18 sek. ir iškovojo Lietuvos slidinėjimo čempionato aukso medalį.

Rugsėjo 21 d. Anykščiuose vyks antras čempionato turas, kuriame slidininkai varžysis laisvu stiliumi. Tikimės, kad Milena ir Mila vėl triumfuos.