Jaunieji stalo tenisininkai iš Zujūnų varžėsi turnyre Lenkijoje

Rugsėjo 14-15 dienomis, netoli Suvalkų esančioje Stary Folvark vietovėje vyko Tarptautinis stalo teniso turnyras, kurį organizavo Sporto klubas „Remik”.

Varžybose dalyvavo 115 sportininkų iš Lietuvos, Ukrainos ir Lenkijos. Šiose varžybose dalyvavo ir Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos stalo tenisininkai iš Zujūnų. Sporto mokyklos auklėtiniai tarptautinėse stalo teniso varžybose iškovojo  – 2 medalius.

Varžybos vyko trijose amžiaus grupėse. Jauniausioje grupėje tarp mergaičių nenugalima buvo mūsų sporto mokyklos auklėtinė Emilija Pščolovska (2011 gim. m.). Emilija iškovojo aukso medalį. Toje pačioje grupėje Lukrecija Blaževič (2012 gim. m.) iškovojo 7 vietą, Patricija Blaževič (2010 gim. m) iškovojo 8 vietą, Adriana Mironova (2013 gim. m.) liko 9-13 vietoje.

Kiek vyresnėje grupėje Viktorija Neverovičiūtė (2008 gim. m.) buvo per plauką nuo medalio. Viktorija iškovojo 4 vietą.

Berniukų jauniausioje grupėje Edvin Niemenčynski (2012 gim. m) liko 9-13 vietoje. Užtat vyriausioje grupėje žaidęs Dominik Pščolovski iškovojo bronzos medalį.

sporto mokyklos stalo teniso mokytoja
Jolanta Jancevič