Puikus pasirodymas stalo tenisininku iš Mickūnų Olimpinių vilčių varžybose

Rugsėjo 28-29 d. Šalčininkuose vyko Lietuvos Olimpinių vilčių 2005 gim. m. ir jaunesnių vaikų stalo teniso pirmenybės. Finalinėse varžybose varžėsi 24 stipriausi stalo tenisininkai iš visos Lietuvos, kurie įveikė atrankos varžybų varžovus. Iš 7 Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos atstovų į finalines varžybas pateko Diana Tabunova, Agnieška Rackevič ir Edvin Prystavko (Mickūnai).

Finalinės varžybos prasidėjo grupių varžybomis. Visi žaidėjai buvo suskirstyti pagal reitingą į 4 grupes po 6, o į finalinį  etapą  iš grupės pateko 1-2 vietų laimėtojai. 3-4 vietų nugalėtojai pateko į antrą finalą, o 5-6 vietų į trečiąjį finalą. Fantastiškai pasirodė Diana Tabunova, kuri buvo pati jauniausia šių varžybų dalyvė. Grupės varžybose Diana pralaimėjo tik vieną kartą ir užėmė 2 vietą, bet grupės varžybose Diana laimėjo prieš antrą pagal pajėgumą šiame turnyre varžovę, kuri nepateko į finalinį etapą. Finaliniame etape reikėjo sužaisti dar 6 varžybas, nes  vienos varžybos pogrupyje buvo jau įskaitytos ir Diana pateko į finalinį etapą be taško. Labai buvo svarbu pasirodyti šiose varžybose tarp merginų, kurios 2007 gimimo gim. m. ir jaunesnės. Geriausiai pasirodžiusiai merginai tektų atstovauti Lietuvai tarptautiniame turnyre Mogiliove (Baltarusija). Į finalinį etapą pateko dvi konkurentės Diana ir dar viena mergaitė. Kad patektų į rinktinę reikėjo užimti aukščiausią vietą. Finaliniame etape Diana laimėjo 3 varžybas ir 3 pralaimėjo ir užėmė labai aukštą 4 vietą, bet svarbiausia, kad laimėjo prieš pagrindinę savo varžovę 3:2 ir pateko į Lietuvos stalo teniso 2007 gim. m. rinktinę.

Edvin Prystavko užėmė 16 vietą, o Agnieška Rackevič 19 vietą.