Vilniaus rajono žolės riedulininkai kovojo dėl čempionų titulo

Rugsėjo 25 d. Vilniuje susitiko pačios geriausios U-12 Lietuvos vaikų komandos kovoti dėl čempionų titulo. Vilniaus SM „Tauras – Pietų meteoras“, Šiaulių „Akademija“, Kaltinėnų A. Stulginskio gimnazija, Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokykla, Širvintų SC, Panevėžio „Perkūnas“ iškovojo teisę dalyvauti finalo kovose, kai savo zonose (Šiaurės ar Pietų) užėmė prizinę vietą. Komandų žaidėjai buvo itin kovingai ir smagiai nusiteikę, tad į Lietuvą atklydęs šaltukas nei kiek nesugadino varžybinės nuotaikos.

Pergalę vaikų žolės riedulio lygoje šventė Vilniaus SM „Tauras – Pietų meteoras“ komanda, finalinėse rungtynėse nugalėjusi Šiaulių „Akademiją“ rezultatu 4:3. Mūsų rajono jaunieji riedulininkai 2:7 nusileido Šiaulių ,,Akademijai“ ir 1:0 palaužė Panevėžio ,,Perkūnas“ komandą bei kovojo dėl 3 vietos su Širvintų SC. Pagrindinis laikas baigėsi rezultatu 2:2, tad buvo paskirti bulitai. Puikiai vartus saugojo vartininkas Džiugas Butkus nepraleidęs įvarčio, o į priešininkų vartus įvartį įmušė Gabriel Komarovski Vilniaus raj.SM sportininkai šventė pergalę ir buvo apdovanoti taure ir bronzos medaliais. Geriausiu komandos žaidėju pripažintas Džiugas Butkus apdovanotas taure.

Sporto mokyklos žolės riedulio treneris
Vytautas Vilipas