Jaunieji Vilniaus rajono imtynininkai susirėmė dėl medalių Kuršėnuose

Š. m. spalio 12 dieną Kuršėnuose vyko Lietuvos mokinių jaunučių graikų-romėnų imtynių pirmenybės. Varžybose dalyvavo daugiau nei šimtas sportininkų iš įvairių Lietuvos miestų. Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklai atstovavo keturi imtynininkai: Oskaras Marcinkevič (2006 gim. m.), Ignas Barkauskas (2006 gim. m.), Kirilas Ogladinas (2006 gim. m.) ir Titas Raišys (2007 gim. m.).

Geriausiai iš mūsų komandos pasirodė Titas Raišys, kuris svorio kategorijoje + 85 kg kovojo ir finale susirėmė su daugkartiniu Lietuvos čempionu iš Šiaulių miesto komandos. Įtemptoje kovoje vieno taško persvara 5:6 laimėjo Šiaulių komandos atstovas, o Titas Raišys iškovojo garbingą antrą vietą.

Taip pat gerai pasirodė dar vienas mūsų komandos narys Kirilas Ogladinas,  kuris svorio kategorijoje iki 75 kg iškovojo bronzos medalį.

Kitiems dviem sportininkams pasisekė prasčiau – pritrūko patirties.

Galutinėje komandų turnyrinėje lentelėje iš dvylikos komandų Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos komanda užėmė aštuntą vietą.

sporto mokyklos imtynių mokytojas
Albertas Kudulis