Zapraszamy na otwarte mistrzostwa rejonu wileńskiego w krosie

Zapraszamy wszystkich miłośników biegania do aktywnego udziału w tradycyjnych zawodach w krosie rejonu wileńskiego, które odbędą się 19 października (sobota) o godz. 10.30 w Niemenczynie (ul. Kalno 16B, m. Niemenczyn, rejon wileński).

Celem organizowanych od kilku lat zawodów w krosie rejonu wileńskiego jest promowanie aktywnego, zdrowego trybu życia, popularyzacja biegania, tworzenie sprzyjających warunków dla regionalnej społeczności sportowej i wybór najlepszych biegaczy. Zwycięzcy i laureaci otrzymają medale, dyplomy i nagrody.

W zawodach może wziąć udział każdy, kto złoży wniosek potwierdzający, że bierze udział dobrowolnie i że posiada ważną zgodę lekarza na udział w takiego typu imprezach. Zwracamy uwagę, że niepełnoletni mogą brać udział tylko za pisemną zgodą rodziców (opiekunów) lub organizacji delegującej.

Zarejestrować się można do 18 października, godz. 12.00 br. na e-mail vrssportomokykla@gmail.com i pod tel. (8 5) 2371439 oraz w dniu zawodów na miejscu startu od godz. 9.30 do 10.30.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Szkole Sportowej rejonu wileńskiego pod adresem: ul. A. Mickevičiaus 20, m. Niemenczyn, r. wileński; tel. 85 2371439, www.sportomokykla.lt.

Z regulaminem mistrzostw w krosie rejonu wileńskiego można zapoznać się się tutaj.

Organizatorzy imprezy: Wydział Kultury, Sportu i Turystyki Administracji Samorządu Rejonu Wileńskiego i Szkoła Sportowa Samorządu Rejonu Wileńskiego.

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa!